У Житомирі «Ангели добра» оберуть найгідніших | Times ZT

У Житомирі «Ангели добра» оберуть найгідніших

19 квітня, о 15:00 в Житомирі в Домі Української культури відбудеться нагородження переможців регіонального конкурсу «Благодійна Житомирщина — 2018».

З Житомирської області на Національний конкурс «Благодійна Україна — 2018» надійшло 75 заявок. Національна експертна рада, розглянувши заявки від благодійників Житомирської області, визначила 26 лауреатів регіонального конкурсу. З них — 10 переможців, імена яких пролунають на церемонії нагородження.

«Благодійна Житомирщина — це один з перших регіональних конкурсів, який проходить в рамках національного конкурсу. Найбільше по Житомирщині заявок надійшло по номінації „Добро починається з тебе“. Наших переможців ми нагороджуємо бурштиновим „Ангелами добра“ — символом добра, ніжності, чистоти. Бурштин надається від Асоціації „Український бурштиновий світ“ та українських майстрів» — розповідає Оксана Лобко, директор Асоціації благодійників України.

Метою конкурсу є відзначення кращих українських благодійників і найбільш ефективних доброчинних ініціатив. Конкурс «Благодійна Україна» засновано у 2007 році. У форматі «Благодійна Україна» він проводиться від 2012 року Асоціацією благодійників України.

За підсумками конкурсу кращих благодійників, волонтерів та меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра», а лауреатів, які зайняли 2 та 3 місця — спеціальними дипломами. У Житомирській області регіональний конкурс проходить уже багато років поспіль«, — повідомляє прес-служба організації «Благодійна Україна».

  • 2
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі «Ангели добра» оберуть найгідніших"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*