У Житомирі бабця-хуліганка закидає вікна сусідів квашеними помідорами, – соцмережі

82122519 1885615064906964 3971198427705901056 n 777x437 - У Житомирі бабця-хуліганка закидає вікна сусідів квашеними помідорами, - соцмережі

В одному з мікрорайонів обласного центру літня жінка у досить дивний спосіб “зводить рахунки” зі своїми сусідами.

Відповідну інформацію розмістила користувачка мережі ‎Таня Ребец на сторінці пабліку “Мікрорайон Малікова, Житомир“у Facebook.

Згідно слів житомирянки, котра проживає в одному з будинків мікрорайону Малікова, її сусідка, з невідомих наразі причин, закидала вікна її квартири квашеними помідорами.

Жінка розмістила у дописі фотографії горе-сусідки та зазначила, що має на меті розібратися зі старенькою та встановити причину такої неадекватної поведінки.

Screenshot 7 2 - У Житомирі бабця-хуліганка закидає вікна сусідів квашеними помідорами, - соцмережі

У коментарях житомиряни поділилися на декілька таборів: дехто глузує з пенсіонерки, мовляв, бабця-хуліганка наводить острах на весь район, а жителі грішать на підлітків. Інші, у свою чергу, переконані – треба просто залишити стареньку у спокої та не розвивати конфлікт.

Screenshot 8 1 - У Житомирі бабця-хуліганка закидає вікна сусідів квашеними помідорами, - соцмережі

Сама ж авторка допису запевняє, що справу просто так не залишить і, все ж, дізнається, чому саме її вікна так не вгодили пенсіонерці.

“Сьогодні помідори, а завтра камінь і розбиті вікна.Я даної особи незнаю,а то її особисті проблеми.Хочу просто сказати, що камери пишуть все і за 2 дні перегляду ми багато чого дізналися.”, – наголосила житомирянка.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі бабця-хуліганка закидає вікна сусідів квашеними помідорами, – соцмережі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*