У Житомирі через небезпеку навколо огорожі дитячого садочка № 3 буде видалено 20-ти метрову смугу дерев | Times ZT

У Житомирі через небезпеку навколо огорожі дитячого садочка № 3 буде видалено 20-ти метрову смугу дерев

Сьогодні членами Житомирського виконкому було прийнято рішення про надання дозволу на видалення зелених насаджень навколо огорожі дитячого садочка № 3.

«На огорожу дитячого садочка № 3 за адресою вул. Слобідська, 7 декілька днів тому впало дерево. Вздовж всієї огорожі є велика кількість лісових насаджень, що досягли 20 і більше метрів заввишки. Під час обстеження цих дерев фахівцем з Житомирського національного агроекологічного університету Анатолієм Вишневським було підготовлено заключення про те, що зелені насадження в даному лісовому масиві уражені кореневою губкою, короїдом та іншими захворюваннями. Такі дерева потребують негайного видалення, навіть враховуючи їх висоту та те, що вони ростуть впритул біля огорожі, де також проходять дві газові труби. Комісія зробила загальний висновок, що на відстані 20 метрів від огорожі необхідно зробити захисну полосу для садочка та вирізати ці зелені насадження» — повідомила керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ольга Пашко.

«Це той випадок, коли існує аварійна ситуація на території садочка, тому видалити ці дерева потрібно негайно і в будь-якому випадку» — наголосила заступниця міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Ольшанська.

За затвердження акту та надання управлінню комунального господарства міськради дозволу на видалення зазначених дерев проголосувал всі 9 присутніх членів виконкому.

У міській раді зазначили, що дерева будуть видалені протягом найближчого тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі через небезпеку навколо огорожі дитячого садочка № 3 буде видалено 20-ти метрову смугу дерев"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*