У Житомирі через ожеледицю кількість звернень до травмпунктів зростає в 2,5 рази 

У Житомирі періодично сніжить, а погода змінюється від дощів до морозів, що спричиняє ожеледицю. Щороку через льодяну кірку на тротуарах житомиряни опиняються в травмпункті. Травми зустрічаються різні: від легких забоїв до переломів. 

На жаль, у Житомирі до снігопадів влада готова не завжди, навіть попри те, що синоптики завчасно публікують прогнози. Саме відсутність прибирання тротуарів та їх посипання в перші дні ожеледиці і призводить до збільшення кількості травм у містян. 

За словами медичного директора КП «Лікарня №1» Андрія Волкова, станом на сьогодні кількість травмованих через ожеледицю значно зменшилася, проте в перші дні снігопадів, кількість звернень до травмпункту виросла в 2-2,5 рази:

«За цю добу, великої кількості травмованих не було, як, наприклад, в перші дні, коли була ожеледиця і тоді ще не посипали тротуари. Тоді максимальна кількість травмованих була – 15-20 осіб, це в 2-2,5 рази більше ніж до снігопадів. Травми з якими звертаються найчастіше: забої, пошкодження зв’язок і переломи. Це такі травми майже щороку з настанням зими».

Фахівець також додав, що незалежно від погодних умов до травмпункту щодня звертається 35 до 40 людей.

Нагадаємо, як викликати швидку у разі відсутності стійкого зв`язку: алгоритм.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі через ожеледицю кількість звернень до травмпунктів зростає в 2,5 рази "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*