У Житомирі депутати не проголосували за мораторій на будівництво скандальної заправки попри рішення суду про незаконність

cropped DSC 0054 e1582209625685 - У Житомирі депутати не проголосували за мораторій на будівництво скандальної заправки попри рішення суду про незаконність

Сьогодні, 20 лютого, під час засідання позачергової сесії Житомирської міської ради 

жителька мікрорайону «Міськмолзавод» вручила начальнику юридичного департаменту міськради копію рішення Житомирського адміністративного окружного суду. 

Згідно рішення суду від 13 лютого дозвіл на будівництво автозаправної станції за адресою проспект Незалежності, 29 скасовується.

За словами житомирянки, представники міськради не приходять на засідання суду та зовсім не цікавляться тим, як просувається справа стосовно незаконного будівництва автозаправки, тому вона й принесла цей документ.

Депутати розглянули питання про накладення мораторію й здійснили голосування. У результаті необхідної кількості голосів набрано не було, тому рішення не прийняли.

А ми відзначимо, що вирок суду про незаконність будівництва набуде чинності лише після закінчення періоду на подання оскарження прийнятого рішення.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі депутати не проголосували за мораторій на будівництво скандальної заправки попри рішення суду про незаконність"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*