HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

«Лінь робить всяку справу важкою»: прості поради, як побороти лінощі

kit - «Лінь робить всяку справу важкою»: прості поради, як побороти лінощі

Лінощі переслідують нас все життя. Спочатку ми відкладаємо важливі справи на «потім»… А коли «потім» настає — починаємо злитися на себе через це, та змушуємо все ж владнати потрібні справи. Але чому ми інколи лінуємося, та як з цим, врешті, боротись?

Не повірите, але деякі експерти стверджують, що лінощі — це взагалі не проблема, а позитивний момент. Вони пояснюють, що таким чином організм подає сигнал про втому, або втрату зацікавленості в певній діяльності. Інколи лінь виникає через інфекційне захворювання. В цей час лікарі радять вживати більше вітамінів та слідкувати за режимом дня. Крім того, суттєво знижує працездатність організму зайва вага, тому, можливо, варто позбутися кількох кілограмів, і ви відчуєте прилив енергії. 

Також психологи запевняють, що відкладання справ на інший, час пов’язане з тривогою. Коли ми починаємо хвилюватися перед початком створення чогось нового чи закінчення старої справи, організм включає захисну функцію — лінь. Але як тоді з цим боротися?

unnamed 11 - «Лінь робить всяку справу важкою»: прості поради, як побороти лінощі

Для того, щоб побороти лінощі, ми підготували кілька порад, але для цього потрібна робота над собою:

Для нормального самопочуття впродовж дня необхідно хоча б шість годин сну. Тоді мозок буде бадьорий і не підведе.

  • Відпочивайте

Навчання, сесія, робота, домашні справи, курси – без цього ніяк, але потрібно влаштувати собі розвантаження і трохи релаксувати. Хоча б раз на день прогулятися по вулиці, виділити час на читання улюбленого журналу чи книги, або просто влаштувати приємні розмови за філіжанкою кави

  • Влаштовуйте ігри на роботі

Аби трохи себе відволікти від роботи,  влаштуйте з колегою кілька хвилин розваг, пограйте в якусь гру, послухайте музику, але так, щоб нікому не заважати. Роздрукуйте плакат з задоволеним виразом обличчя Леонардо Ді Капріо, і записуйте там виконані місії.

  • Не виконуйте одразу великий обсяг роботи. Краще розбити всі завдання на менші підзавдання.
6764 - «Лінь робить всяку справу важкою»: прості поради, як побороти лінощі
  • Нагороджуйте себе

Коли ми бачимо, що справ стільки, що їм не видно ні кінця, ні краю – лінь навіть думати, як з ними впоратися. У таких випадках можна заохотити себе. Сплануйте гарний вечір, цікаві вихідні, або покупку речі, яку давно хотіли, це буде мотивувати завершити необхідні справи.  Але якщо “прохалявили” – залишайтесь вдома закінчувати роботу. Це привчить до порядку. 

  • Займайтеся спортом

Спорт – ефективна зброя в боротьбі з лінню. Коли відчуваєте, що “очі злипаються” прямо перед монітором, зробіть 15-20 хв зарядки. Лінощі бояться фізичних навантажень.

  • Складіть підбадьорливий плей-лист

Підберіть таку музику, яка буде мотивувати вас щось робити.

  • Приберіть все, що може відволікати

Телефон, цукерки, інтернет так і манять… Але так ви точно ніколи не впораєтеся з купою роботи. Під час виконання якихось завдань приберіть усе це від очей, так не будете себе провокувати перевірити смс, втретє поїсти чи гратися в ігри.

  • Складіть список з цифрами

Заведіть планер, і розписуйте всі поставлені задачі, а потім розставте цифри біля кожної справи за ступенем важливості. Це  дуже корисно, адже так просто неможливо щось пропустити. Крім того, викреслювати справи одна за одною – мабуть, одне з найприємніших відчуттів в світі.

Побороти лінощі допоможуть також прості дизайнерські штучки. Предмети зеленого декору чи рослинки не лише заспокоюють та знижують стрес, а ще й позбавляють втоми та налаштовують на робочий лад. Вдома вам допоможуть впоратися з втомою тонізуючі скраби з контрастним душем.


Будьте першим, хто прокоментував "«Лінь робить всяку справу важкою»: прості поради, як побороти лінощі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*