У Житомирі для військових шиють ноші-волокуші: як підтримати волонтерську ініціативу (ФОТО)

У Житомирі для військових шиють ноші-волокуші: як підтримати волонтерську ініціативу

За два дні зібрали необхідну суму, закупили матеріал і почали відшивати ноші-волокуші для потреб військовослужбовців на фронті. Це досвід житомирян, які самостійно розробили модель спеціальних нош для евакуації поранених з поля бою, виготовили тестові зразки, протестували і вже готові постачати їх на передову.  

За  два тижні зі старту виробництва вдалося відправити 15 готових виробів, але робота в цьому напрямку триває. Основна потреба – якісна тканина, рулон якої коштує 20 тисяч гривень. Цього вистачає на  50 нош-волокуш.

Підтримати починання можуть усі охочі, переказавши кошти на рахунок (5375 4112 1402 3330) чи Монобанку. За них планують закупити наступну партію матеріалів, аби шити ноші й безкоштовно передавати військовим.

«Ми прийшли до цієї справи самотужки. У мене є  знайомий, який займається виробництвом та встановленням гнучких вікон та, відповідно, має обладнання, що дозволяє виробляти і ноші. Самі розробили проект, відтестували, внесли корективи. Перші три штуки відправили бійцям на Авдіївський напрямок через знайомих. Прийшли позитивні відгуки, тому прийняли рішення продовжити.  Я відкрив «банку» для збору коштів на матеріал. Рулон такого матеріалу коштує 20 000 гривень. Це міцний, довговічний та надійний ПВХ-матеріал. Рулону вистачає на 50 виробів. Ноші виходять дуже міцні, витримують великі навантаження – до 200 кг. Крім цього, у процесі виготовлення ношів-волокуш використовуються  люверси,  шнури,  інстремент для спаювання матеріалу, – пояснює житомирянин Сергій, який виступив ініціатором і нині виконує організаторську роль – збирає кошти, відправляє готову продукцію.

Пояснює, що звернення отримують як від командирів з «нуля», так і від військових медиків. І тим, і іншим ноші-волокуші відправляють безкоштовно.  Якщо хтось (волонтери чи приватні особи) бажають придбати, то це буде коштувати 800 грн/шт – собівартість матеріалів. Кошти одразу ж можна закинути на «банку», звідки вони знову ж таки підуть на закупку тканини, аби мати можливість шити й надалі.

«Відправляємо усім військовим, хто надає запит, безкоштовно, поки є кошти для виробництва. Будемо шукати фінанси для подальшої реалізації, тому кожен може задонатити посильну суму коштів, аби допомогти захисникам», –  наголошує Сергій.  

Юлія Демусь

“Мішок муки йде за тиждень-півтора”, – Олена Євпак-Заглада готує випічку для військових на фронт і в госпіталі (ФОТО)

«ТіХтоПройшлиКрізьВогонь»: про діяльність Центру реабілітації та соціалізації  ветеранів  у Житомирі (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі для військових шиють ноші-волокуші: як підтримати волонтерську ініціативу (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*