У Житомирі до тепла не підключили близько 200 будинків

У Житомирі опалювальний сезон розпочався ще 16 жовтня. Першочергово підключили лікарні, перинатальний центр і дитячі садочки. Наступний крок – підключення житлових будинків. 

Сьогодні, 18 жовтня, під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради, заступник міського голови Сергій Кондратюк розповів, що станом на зараз до тепла підключено 738 будинків. Ще 200 з них підключать найближчими днями: 

«Наразі у нас 738 будинків з теплом, близько 200 не мають тепла. Але сьогодні-завтра (18-19 жовтня) ми під’єднаємо всі будинки, які опалюються від котелень, які вже увімкнені. Є також ОСББ, які вважають, що погода дозволяє їм не опалювати будинки, але треба розуміти, що потрібно весь будинок опалювати, якщо вони приймають рішення не вмикати опалення до 1 листопада, то це має бути протокол з рішенням всіх мешканців».

Щодо ОСББ, які хочуть увімкнути тепло пізніше, міський голова Сергій Сухомлин наголосив, що місто піде на зустріч тим будинкам, мешканці яких хочуть зекономити і увімкнути опалення пізніше, але потрібно підтвердження, що це бажання всього будинку.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила законопроєкт про пожиттєвий фінансовий моніторинг політиків.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі до тепла не підключили близько 200 будинків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*