“Житомир існує”: музикант Віталій Каба представив нову композицію, спростовуючи відомий мем (ВІДЕО)

"Житомир існує": музикант Віталій Каба представив нову композицію, спростовуючи відомий мем

У мережі вже давно  гуляє мем про те, що Житомира не існує. Спростувати це взявся житомирянин Віталій Дмитрук – (творчий псевдонім Віталій Каба), який 17 жовтня презентував черговий трек, що увійшов до нового альбому «Знову не спиш». Його назва – «Житомир існує». Прослухати композицію вже можна на всіх стримінгових платформах за посиланням.

Працювати над цією піснею  він почав близько двох місяців. Слова і музику писав самотужки. Займався цим вечорами – у вільний від служби час. Від початку повномасштабного вторгнення  музикант долучився до лав ЗСУ, а нині разом з військовим оркестром відправляється на гастролі – виступатимуть перед захисниками на фронті. Записувати трек допомагала також  команда житомирян у “Hostel Studio”.

 «На Поліссі народ бунтує. Кажуть «Житомира не існує». Ми в  цьому місті живем і творим. Краще місто – це Житомир» –   так звучить приспів пісні, а у куплетах розповідають про різноманітні заняття інших жителів міста, які здобувають вищу освіту, грають на гітарі в центрі міста або футбол на стадіоні,  ставлять лайки в Інстаграмі, працюють на заводі, медитують, пишуть пісні, бешкетують, займаються консервацією томатів або обміном валют на ринку тощо. Але усіх їх постійно хтось провокує фразою «Житомира не існує».

«Це пісня про Житомир, створена житомирянами у Житомирі  на підтвердження того, що  «Житомир існує», – говорить Віталій Каба. – Наступного місяця планую концерт у Житомирі, де можна буде наживо почути цю та інші мої музичні роботи з альбому «Знову не спиш». Музикою я цікавився з дитинства, навчався у Житомирському музичному фаховому коледжі ім.В.С.Косенка, потім у Харківському університеті мистецтв ім.І.П.Котляревського, далі працював викладачем, виступав разом із музичними колективами, писав  і виконував власні пісні, був ведучим заходів. Граю на трубі, яку також можна почути у новій пісні. Останнім часом працював за кордоном – музикантом на лайнері, а коли приїхав у відпустку, почалася повномасштабна війна, тож став військовослужбовцем ЗСУ, а також долучався до благодійних концертів за участю друзів-музикантів. Намагаюся знаходити час для творчої діяльності і продовжую працювати над репертуаром».

Юлія Демусь

Бренд-стратег Кирило Онацький про «Житомирських ентузіастів», альтернативну айдентику міста, проєкти і кошти на їх реалізацію (ФОТО)

Улюблена справа: Тетяна Муравська із Баранівки вже рік виготовляє фруктову та овочеву пастилу, фріпси і джерки (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "“Житомир існує”: музикант Віталій Каба представив нову композицію, спростовуючи відомий мем (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*