У мережі вже давно гуляє мем про те, що Житомира не існує. Спростувати це взявся житомирянин Віталій Дмитрук – (творчий псевдонім Віталій Каба), який 17 жовтня презентував черговий трек, що увійшов до нового альбому «Знову не спиш». Його назва – «Житомир існує». Прослухати композицію вже можна на всіх стримінгових платформах за посиланням.
Працювати над цією піснею він почав близько двох місяців. Слова і музику писав самотужки. Займався цим вечорами – у вільний від служби час. Від початку повномасштабного вторгнення музикант долучився до лав ЗСУ, а нині разом з військовим оркестром відправляється на гастролі – виступатимуть перед захисниками на фронті. Записувати трек допомагала також команда житомирян у “Hostel Studio”.
«На Поліссі народ бунтує. Кажуть «Житомира не існує». Ми в цьому місті живем і творим. Краще місто – це Житомир» – так звучить приспів пісні, а у куплетах розповідають про різноманітні заняття інших жителів міста, які здобувають вищу освіту, грають на гітарі в центрі міста або футбол на стадіоні, ставлять лайки в Інстаграмі, працюють на заводі, медитують, пишуть пісні, бешкетують, займаються консервацією томатів або обміном валют на ринку тощо. Але усіх їх постійно хтось провокує фразою «Житомира не існує».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/b3796ab4-2ab1-41ad-8c77-3cd6594a9f14-894x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/7d8f5169-2434-4bd1-acb5-d6478d623b97-1024x1015.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/a1cbe136-a8c5-4614-9061-f0685dcb0507-1024x905.jpg)
«Це пісня про Житомир, створена житомирянами у Житомирі на підтвердження того, що «Житомир існує», – говорить Віталій Каба. – Наступного місяця планую концерт у Житомирі, де можна буде наживо почути цю та інші мої музичні роботи з альбому «Знову не спиш». Музикою я цікавився з дитинства, навчався у Житомирському музичному фаховому коледжі ім.В.С.Косенка, потім у Харківському університеті мистецтв ім.І.П.Котляревського, далі працював викладачем, виступав разом із музичними колективами, писав і виконував власні пісні, був ведучим заходів. Граю на трубі, яку також можна почути у новій пісні. Останнім часом працював за кордоном – музикантом на лайнері, а коли приїхав у відпустку, почалася повномасштабна війна, тож став військовослужбовцем ЗСУ, а також долучався до благодійних концертів за участю друзів-музикантів. Намагаюся знаходити час для творчої діяльності і продовжую працювати над репертуаром».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/9d22ef15-7a16-4f25-b180-8bf12bacdf61-1024x673.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/7a8bf3ae-683e-46a2-adc7-96156cbb0306-1024x970.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/07abbff7-b9ce-4c96-8772-672b65c82ccf-1024x761.jpg)
Юлія Демусь
Будьте першим, хто прокоментував "“Житомир існує”: музикант Віталій Каба представив нову композицію, спростовуючи відомий мем (ВІДЕО)"