IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

У Житомирі дозволили роботу розважального закладу “Острів розваг”

116484939 3080938815362914 393372379118774138 n 777x437 - У Житомирі дозволили роботу розважального закладу "Острів розваг"

Дитячий розважальний заклад, який тривалий час не працював у зв`язку з карантинними обмеженнями, відновить свою роботу але за певними умовами.

Інформацію щодо поновлення роботи закладу, який знаходиться у приміщенні торгівельного центру “Глобал”, повідомив міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у соцмережі.

Згідно слів мера, “Острів розваг” відкриють після численних прохань місцевих мешканців, які житомиряни залишали у коментарях безпосередньо на його офіційній сторінці.

“Розумію, що люди кілька місяців без роботи, їм потрібно заробляти. “Острів розваг” може працювати. Спільно з областю ми розробили необхідні рекомендації. За умови забезпечення працівників засобами захисту, здійснення дезінфекції та контролю кількості відвідувачів — роботу сімейного центру дозволено.”, – йдеться у тексті публікації.

Нагадаємо, дату поновлення роботи житомирських кінотеатрів.Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі дозволили роботу розважального закладу “Острів розваг”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*