У Житомирі дитячі садочки відкриються 27 травня

cropped Screenshot 32 e1590148015163 - У Житомирі дитячі садочки відкриються 27 травня

Про це сьогодні, 22 травня, повідомив міський голова Сергій Сухомлин під час позачергового засідання виконкому Житомирської міськради. 

“Ми сьогодні зібрали виконком не тільки через послаблення карантинних заходів, а й через дуже важливе питання, не тільки для виконкому, а й для житомирян – робота дитячих садочків. Ми вчора проводили виконком і депутатські комісії, які підтримали виділення коштів на заходи по забезпеченню дитячих садочків всім необхідним: і одноразовими рушниками, і термометрами, дезінфекторами, і килимками для дезінфекції взуття. Відпрацьована також процедура, як діти повинні знаходитися в дитячих садочках – зустрічатися і потім проводити день. Також за 2 дні ми провели опитування серед житомирян, чи планують відводити дітей в садочки. Вцілому цифра показує, що в нас не буде перевантаження груп, тому ніяких обмежень встановлювати ми не плануємо. Кількість дозволяє нам організувати безпечну роботу. Але ми повинні розуміти, якщо, не дай бог, в нас будуть якісь моменти захворювання, нам потрібно буде приймати міри  – обмежувати та закривати садочки”, – зазначив Сергій Сухомлин.

Він також повідомив, що 25-26 травня деякі працівники садочків, зокрема ті, що займаються приготуванням їжі, будуть проходити тестування на наявність COVID-19 в організмі.

Нагадуємо, що в березні у всіх дитячих садочках Житомира ввели жорсткі обмеження через коронавірус.Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі дитячі садочки відкриються 27 травня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*