В Житомирі знімають обмеження: коли, які і для кого

cropped 8eb86448 5ee7 455e b7ad 33cb62b7d9ec 1 e1590152530677 - В Житомирі знімають обмеження: коли, які і для кого

Постанова Кабміну, яка була прийнята 20 травня, знімає ряд обмежень, які були впроваджені  через COVID-19. Сьогодні, 22 травня, під час засідання позачергового виконкому Житомирської міської ради повідомили, які обмеження тепер анулюють.

Зокрема з 22 травня дозволяється:

  •  проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше 50 осіб;
  • проведення релігійних заходів за умови перебування однієї особи  на 10 м2  площі будівлі;
  • діяльність готелів, крім функціонування ресторанів у готелях;
  •  регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення  автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученнях за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння передбаченою технічною характеристикою транспортного засобу.

З 27 травня також дозволять роботу закладів дошкільної освіти, закладів, діяльність яких пов’язана з розвитком та дозвіллям населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. При цьому прийом в заклади освіти здійснюватиметься з обов’язковим проведенням термометрії та візуального огляду всіх дітей, а дітей, які перехворіли на коронавірус чи інші інфекційні захворювання – за наявності довідки від лікаря. 

З 1 червня доступна робота закладів фізичної культури й спорту спортивних залів та фітнес центрів з кількістю учасників не більше 10 осіб та відвідування занять в групах не більше 10 осіб в закладах освіти.

Надання реабілітаційних послуг в центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. 

З 10 червня дозволяється діяльність закладів громадського харчування, зокрема перебування у приміщеннях за умови дотримання протиепідемічних заходів. 

Діяльність закладів культури за умови перебування не більше 1 особи на 5 м2,

а також діяльність закладів, що надають послуги з розміщення. 

“По транспорту ми на минулому виконкомі відновили право на пільговий проїзд  всім категоріям.  Але я все ж прошу з розумінням відноситись до часових обмежень в транспорті, до 10 ранку та після 20 години вечора, адже людям потрібно добиратись на роботу. В інший час можна користуватись комунальним транспортом за пільгою”, – сказав Сергій Сухомлин.

Нагадуємо, що у Житомирі дитячі садочки відкриються 27 травня.


Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі знімають обмеження: коли, які і для кого"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*