У Житомирі горе-матір вигнала на мороз 5 маленьких дітей

Днями до житомирських правоохоронців звернулася місцева мешканка з повідомленням про покинутих без нагляду неповнолітніх дітей. З`ясувалося, що заявниця – сусідка, яка зустріла легко одягнених та безпорадних дітей біля під’їзду будинку. Найстарший з п’ятьох, 8-річний хлопчик, тримаючи на руках свою найменшу 9-місячну сестричку, розповів, що матір сварилася на них, штовхала, а після цього вигнала з квартири.

Правоохоронці, що прибули за викликом, 31-річну матір дітей у помешканні не виявили. Жінка пішла з квартири, не зачинивши двері та залишивши всередині безлад.

За словами дітей, їх матір останнім часом зловживає алкоголем. Саме під час чергового застілля вона і вигнала дітей.

Про родину правоохоронцям відомо давно, певний час вона перебувала під контролем соціальних служб. Жінка, що виховує малечу самостійно раніше навіть притягувалася до адміністративної відповідальності. Проте ситуація недогляду за дітьми з її боку була зафіксована вперше.

Зважаючи на усі обставини, було прийнято рішення вилучити дітей з родини.

Мешканці будинку разом з правоохоронцями зібрали теплий одяг та взуття для малечі. Наймолодчій дівчинці знайшли спеціальне харчування.Наразі усі діти перебувають у лікарні під наглядом медиків.

Матір про них досі не поцікавилася і в лікарні не з’явилась. Схоже уникає контакту з правоохоронцями та представниками соцслужб. Відтак тривають заходу зі встановлення місцеперебування жінки.

Представники соціальних служб ініціювали розгляд питання доцільності подальшого перебування дітлахів у такій родині. Нерадивій матері загрожує відповідальність за невиконання обов’язків щодо виховання дітей.

Нагадаємо також, що на Житомирщині у 22-річної матері вилучили трьох дітей через неналежний догляд.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі горе-матір вигнала на мороз 5 маленьких дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*