У Житомирі хочуть оновити автоматичну систему оплати проїзду: оголошено конкурс з визначення оператора АСОП

У Житомирі хочуть оновити автоматичну систему оплати проїзду: оголошено конкурс з визначення оператора АСОП

Житомирська міська рада вирішила оновити автоматичну систему оплати проїзду. Вже з понеділка, 25 вересня, розпочинається прийом документів на конкурс з визначення оператора АСОП у громадському транспорті. Документи учасників прийматимуться до 18 жовтня відповідно до положення.

За рахунок оновлення наявної системи оплати проїзду міська влада хоче перевести роботу самої системи онлайн. Це дозволить миттєво списувати кошти за проїзд та унеможливить накопичування боргів перевізника, як при існуючій системі, яка працює лише офлайн.

«До прикладу, існуюча система «збирає» інформацію про оплату карткою. Якщо на картці недостатньо коштів, система цього не бачить»,

— пояснює заступник міського голови Олександр Шевчук.

Окрім того, оновлення АСОП дозволить впровадити разовий квиток. Його можна буде придбати у будь-якому терміналі і розрахуватися за допомогою QR. Разовий квиток дасть можливість відійти від готівкового розрахунку і дасть можливість бачити реальний пасажиропотік.

Також серед умов, які висуваються до учасників конкурсу – 100% GPS моніторинг в онлайн режимі, тобто можливість відслідковувати онлайн рух всього громадського транспорту міста.

При цьому передбачається, що оператор АСОП нестиме всі фінансові навантаження, включно з оновленням валідаторів.

Нагадаємо також, що

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі хочуть оновити автоматичну систему оплати проїзду: оголошено конкурс з визначення оператора АСОП"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*