У Житомирі медиків переслідують через скандальний сюжет на одному з українських телеканалів (ВІДЕО)

В одній із лікарень обласного центру медичних працівників почали “пресувати” за правду.

По це написав користувач мережі Крижанівський Олександр на своїй сторінці у соцмережі.

У Житомирській обласній лікарні імені Гербачевського після публікації відео про незабезпечення лікарів засобами захисту, у сюжеті програми “Гроші” відреагували досить дивним чином: замість того, щоб дати лікарям все необхідне, почалися незрозумілі “рухи” із написанням заяв про “незаконні зйомки” та пресинг у бік медичного персоналу.

За словами автора допису, у реанімаційному відділенні №2, саме там, де було проведено зйомку, всі – від прибиральниць до лікарів, бояться, що їх “покарають за правду”.

Також Крижанівський наголошує, що відділення, в якому знаходяться апарати штучної вентиляції легень має бути підготовлене і матеріально і морально до найгіршого розвитку подій, навіть враховуючи те, що хворих на корнавірус туди поки що не госпіталізують.

“Ті хто йде проти системи, та піднімає питання готовності попри страх – герої, яких я особисто не дам образити.”, – наголосив автор допису.

Posted by Крижанівський Олександр on Friday, 10 April 2020

Posted by Крижанівський Олександр on Friday, 10 April 2020

Нагадаємо, як чого боїться начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі медиків переслідують через скандальний сюжет на одному з українських телеканалів (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*