У Житомирі містянин влаштував у власній квартирі у багатоповерхівці лабораторію по виготовленню амфетаміну

У Житомирі містянин влаштував у власній квартирі у багатоповерхівці лабораторію по виготовленню амфетаміну

У Житомирі 37-річний місцевий мешканець перетворив власну квартиру у лабораторію для виготовлення амфетаміну.

Встановлено, що таку незаконну діяльність він розпочав наприкінці 2022 року. Тоді він кілька разів збув психотропну речовину. Надалі задля розширення «бізнесу» вирішив залучити до нього інших осіб. Відтак розповів про схему своєму братові, а також двом знайомим: 33-річній жінці та 39-річному чоловікові, які проживали в тому ж мікрорайоні. Організатор та поплічники узгодили ролі та обов’язки кожного у веденні протизаконної діяльності.

Для конспірації вони періодично змінювали номери телефонів, використовували умовні фрази під час спілкування, розмови були короткими та прихованими.

Прекурсори зловмисники отримували за допомогою логістичної служби. Такі посилки переносили до квартири організатора, де вже була обладнана нарколабораторія: встановлений необхідний посуд, наявні реактиви, ваги тощо. Виготовлений амфетамін вони збували «клієнтам», причому робили це неподалік: поблизу самого будинку, а подекуди й у під’їзді біля дверей квартири.

Затримали зловмисників одразу після чергової реалізації партії амфетаміну. За місцями проживання фігурантів були проведені обшуки. В результаті чого було вилучено вже виготовлений амфетамін, лабораторний та інший посуд з нашаруванням психотропної речовини, знаряддя для її фасування та прекурсор.

20 листопада учасникам злочинної групи було оголошено про підозри у незаконному виготовленні, зберіганні психотропної речовини з метою збуту та незаконному збуті цієї речовини, вчиненому повторно, організованою групою, в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 ККУ) та незаконному придбанні, зберіганні обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин (ч. 3 ст. 311 ККУ);

Окрім того, організатор, його брат та 33-річна спільниця також підозрюються у незаконному придбанні, зберіганні обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин та організації й утриманні місця для незаконного їх виготовлення, вчинені з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 313 та ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 317 ККУ).

Також 37-річному організатору, який раніше вже притягувався до відповідальності за наркозлочини, інкриміновано й незаконне зберігання психотропної речовини з метою збуту та незаконному збуті цієї речовини, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 307 ККУ) – за той період, коли він займався «наркобізнесом» самостійно.

Усім наркоділкам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо також, що у Бердичеві правоохоронці виявили у перехожого згортки з психотропом для розповсюдження через закладки.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі містянин влаштував у власній квартирі у багатоповерхівці лабораторію по виготовленню амфетаміну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*