У Житомирі на оздоровлення дітей виділили 5 млн 588 тис грн, путівка коштуватиме 4-5 тис грн, дітям-пільговикам – безкоштовно

На оздоровлення та відпочинок дітей Житомирської міської територіальної громади у 2021 році міськрада виділила 5 млн 588 тис грн. Діти пільгових категорій зможуть безкоштовно отримати путівку на відпочинок у табір, звичайним дітям оздоровлення коштуватиме 5 880 грн. Відповідне рішення погодили сьогодні, 3 березня, члени виконавчого комітету.

«З місцевого бюджету виділено 5 млн 588 тис грн, з них 799 тис грн піде на підготовку табору, 4 млн 589 — на відпочинок дітей у таборі „Супутник“, 199 тис грн — на інші табори. І департаментом освіти передбачено кошти на харчування дітей у пришкільних таборах, якщо відбудеться компанія оздоровлення. Платна путівка цього року буде коштувати 5 880 грн для бюджетних дітей, для пільгових категорій — 4 080 грн. Плануємо направити в табір 1 125 дітей, від 7 до 17 років. Оздоровча зміна починається з 1 червня, закінчується 26 серпня, всього буде п’ять змін по 16 днів», — зазначила начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук. 

Крім того, вона зазначила, що оздоровлення дітей відбудеться, якщо дозволятиме епідемічний рівень, адже через карантин у 2020 році оздоровча компанія не відбулася. 

«Діти пільгових категорій, які згідно законодавства мають право безкоштовно оздоровлюватися — це діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, з інвалідністю, діти сімей учасників АТО, діти в яких один із батьків загинув, пропав безвісти, або помер в АТО. В нас дітей шкільного віку — 32 тис, з них пільговиків — 28 тис дітей». 

Ірина Ковальчук додала, що ще 100 путівок планує реалізувати КП «Парк» ЖМР до 15 квітня.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі на оздоровлення дітей виділили 5 млн 588 тис грн, путівка коштуватиме 4-5 тис грн, дітям-пільговикам – безкоштовно"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*