“Не знали чи передумали”: Сухомлин заперечив зміну форми памятника героям Житомирщини

Памятник героям Житомирщини, що будують у сквері поруч з майданом Соборним в Житомирі, не відрізнятиметься від стартового проєкту. Про це сьогодні, 3 березня, під час засідання виконкому повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

“В мережах з’явилася інформація з приводу пам’ятника загиблим, по якому вже пройшов тендер. В цьому році ми повинні його побудувати і здати в експлуатацію. Вже частину коштів ще у грудні місяці сесія міської ради виділила на будівництво цього пам’ятника. І вчора з’явилася інформація про те, що памятник буде побудований не в повному об’ємі, що замість чотирьох фігур буде одна. Хочу запевнити всіх в тому, що це абсолютна дезінформація. Ми вчора перевірили проєктно-кошторисну документацію – там 4 фігури і кошторис порахований повністю під повний об’єм, і на тендер виставлялося згідно рішення архітектора та скульптора. Тому ніяких змін в цей пам’ятник вноситись не буде. Він має бути побудований в тому об’ємі, який виносився на тендер та згідно проєктно-кошторисної документації. Тут крапка. Ніяких змін при будівництва пам’ятника не буде”, – наголосив Сухомлин.

Вчора, 2 березня, під час засідання профільної комісії міськради Олена Розенблат, співзасновниця будівельної компанії «Фаворит ОПТ» –  переможця тендеру, заявила, що через нестачу коштів компанія може побудувати лише 1 фігуру. 

Нагадуємо, що в грудні 2019 року Житомирська міськрада визначилась з переможцем проєкту на кращий пам’ятний знак композицію «Воїнам Житомирщини — захисникам вітчизни у збройному конфлікті на сході України».

Будьте першим, хто прокоментував "“Не знали чи передумали”: Сухомлин заперечив зміну форми памятника героям Житомирщини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*