У Житомирі нарешті обрали директора міського ліцею №25 | Times ZT

У Житомирі нарешті обрали директора міського ліцею №25

Сьогодні офіційно переможцем конкурсу на посаду директора ліцею № 25 визнали Івана Денисюка. У конкурсному відборі він переміг конкурентку з різницею у понад 10 балів.

Конкурс на посаду директора даного ліцею триває вже півтора місяці і супроводжується постійними скандалами протягом усіх двох етапів.

Нагадаємо, що у конкурсі взяли участь двоє претендентів: керівник гуртків та методист в обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Іван Денисюк та вчителька біології і діюча депутатка міської ради від партії “Слуга народу” Лідія Чередніченко.

Проти обрання на посаду останньої виступили батьки учнів ліцею. З цієї причини люди неодноразово збиралися на пікети під стінами Житомирської міської ради.

ІІ етап конкурсу мав пройти ще наприкінці грудня, однак деякі члени комісії саботували засідання і не з’явилися на нього. Внаслідок чого, через відсутність кворуму, заключний етап конкурсу на посаду очільника житомирського ліцею № 25 перенесли на 12 січня.

Не зважаючи на наднизькі бали, отримані за тестування та вирішення ситуаційних завдань одним з кандидатів, презентувати стратегії розвитку навчального закладу та відповідати на питання членів комісії дозволили обом кандидатам.

В результаті, за два етапи конкурсного відбору, Іван Денисюк у сумі набрав 33 бали, а Лідія Чередніченко – 22,2 бали.

Рішення про визнання переможцем на посаду директора ліцею №25 Івана Денисюка оплесками зустріли кілька десятків житомирян, що прийшли під стіни міської ради вимагати проведення чесного та прозорого конкурсу.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі нарешті обрали директора міського ліцею №25"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*