У Житомирі наводять лад на Михайлівській: заборонили гучну музику, танцюючого ведмедя та роботу бару

Останні пів року Михайлівська в Житомирі перетворилася на місце, де страшно пройти ввечері, адже п’яна молодь, яка танцює разом із велетенським ведмедем під Винника чи недоречні ремікси «Червоної калини», а також скупчення людей з відкрито неприємною та небезпечною поведінкою, змушують обходити раніше атмосферну та пішохідну вулицю десятою дорогою. 

Найбільше обурює те, що все це відбувається під час війни. Коли обстрілюють інші міста України та гинуть наші найкращі Захисники, в центрі Житомира вирує справжнісінький шабаш, де за зауваження «бути тихіше і пам’ятати, що йде війна» тебе в кращому випадку пошлють, а в ненайкращому – відлупцюють. 

Попри те, що все це доволі довго відбувалося на очах у всіх, і у місцевої влади в тому числі, тільки зараз мер Сергій Сухомлин збагнув, що це м’яко кажучи, «не ок», і потрібно щось робити. 

Тому на засіданні виконавчого комітету сьогодні, 18 жовтня, він розповів, що поліція закрила один із барів (ймовірно «Барбаросса»), де частенько на п’яну голову, попри комендантську годину, хтось влаштовує бійки та дуже «серйозно» і «по-чоловічому» з’ясовує стосунки. Не краща доля спіткала і танцюючого ведмедя та торгівлю квітами, де маленькі діти бігали в будь-яку погоду і прохали купити букет:

«Спілкуючись з військовими, особливо з тими, хто приїжджає в Житомир у відпустку чи лікування проходять, те, що у нас відбувається на Михайлівській у вечірній час, це потрібно наводити лад. Тут спільно і інспекція, і поліція мають відпрацювати. Бо ніхто не розуміє, чому там постійно гучна музика, і я хочу подякувати поліції, за те, що вони відпрацювали і закрили нічний заклад, який працював і було багато на нього нарікань, зараз він не працює. 

Всім, хто буде порушувати порядок, будемо знаходити можливості впливати. Я розумію, що бізнесу теж потрібно працювати, але коли комендантська година, коли люди відпочивають, то, я думаю, під час війни можна трошки призупинити свою роботу. Але навести лад на Михайлівській, коли в нас ведмеді скачуть, торгівля йде, самокати і все інше… Хлопці і родини хлопців не розуміють. І ніяких “Ми там гроші збираємо на ЗСУ”, є інші методи збирати гроші, і прикриватися ЗСУ тут не потрібно. Я думаю, що нам потрібно розробити щось, щоб Житомир згадав, що у країні йде війна. Потрібно нагадати людям, що йде війна».

Отож сподіваємося, що Михайлівська поверне свою попередню атмосферу: з лялькарем, біля якого завжди лунає дитячий сміх, з вуличними музиками, які переспівують відомі кожному пісні та з людьми, які спокійно прогулюються вулицею, аби відпочити. 

Нагадаємо, бренд-стратег Кирило Онацький про «Житомирських ентузіастів», альтернативну айдентику міста, проєкти і кошти на їх реалізацію (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі наводять лад на Михайлівській: заборонили гучну музику, танцюючого ведмедя та роботу бару"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*