У Житомирі не будуть скасовувати часові обмеження у громадському транспорті для пільговиків

Часові обмеження на перевезення пільговиків у житомирському громадському транспорті скасовувати не планують. Заступник міського голови Олександр Шевчук пояснив чому:

«На сьогоднішній день у нас діє постанова Кабінету Міністрів, щодо обмеження кількості пасажирів у громадському транспорті. Більшість людей працює, діти навчаються, і вони не можуть дістатися на роботу та школу. Збільшити громадський транспорт практично не можемо, ми повинні зробити це обмеження. У нас виписано більше 50 протоколів, штрафів на 17 тис грн на перевізника, включаючи наше комунальне підприємство, нас закидали скаргами, бо тисячі людей не можуть дістатися до роботи. Тому часове обмеження на пільгове перевезення — це вимушений крок. Водій не може взяти інших пасажирів, бо пільговик сідає зранку, і працюючі люди залишаються на зупинці. Чернівці та інші міста взагалі скасували ще на початку березня повністю усі пільги, і до цього часу їх не вводили».

Нагадаємо, житомиряни втретє протестували проти підвищення тарифів. 

 

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі не будуть скасовувати часові обмеження у громадському транспорті для пільговиків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*