У Житомирі не зупинятимуть навчальний процес 22-24 лютого: у департаменті освіти пояснили чому 

У МОН закликали протягом 22-24 лютого не відвідувати навчальні заклади задля безпеки. Це пов’язано з можливими ракетними обстрілами до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Школи України закликали за можливості перейти в ці дні на дистанційний формат навчання. 

У Житомирі в ці дні навчання відбуватиметься в звичайному режимі. Втім, батьки самостійно вирішуватимуть, чи відпускати дитину в навчальний заклад. 

«Ми проаналізувати даний лист МОН і можемо сказати як департамент освіти, що всі сховища, які ми зробили в закладах освіти – це безпечне місце для перебування дітей. У нас відпрацьовані всі дії: якщо лунає сигнал тривоги, то діти будуть в безпеці. У них буде вода, медичне обслуговування, у них буде все, що необхідно для перебування в укритті. Не всі сьогодні в місті можуть забезпечити умови, які забезпечені в закладах освіти, тому наша позиція – ми працюємо в штатному режимі, а батьки самі вирішують, йти дитині до навчального закладу, чи ні», – пояснює заступниця директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко. 

На сьогодні навчальні заклади міста (садочки та школи) облаштовані укриттями, де є все необхідне, щоб убезпечити дітей в разі повітряної тривоги. Освітні заклади почали готувати їх ще до 1 вересня. Тоді в сховищах провели ремонт і створили комфортні умови для учнів. 

Нагадаємо, навчання та війна: що має бути в рюкзаку школяра.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі не зупинятимуть навчальний процес 22-24 лютого: у департаменті освіти пояснили чому "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*