В МОН рекомендували тимчасово перевести школярів на дистанційку

Сьогодні, 21 лютого, Міністерство освіти та науки рекомендувало українським школам перейти на дистанційне навчання 22-24 лютого. Це пов`язано з можливими провокаціями та масованими атаками рашистів, пов`язаними з річницею початку війни.

«Готуються деякі можливі провокації. Вони можуть бути і на 23 число – день захисника вітчизни. Наступний – річниця вторгнення. Тому можна очікувати кількох хвиль атак на ці дати. Чекати потрібно і на нестандартні дії ворога та можливе загострення»

– повідомив спікер Повітряних сил ЗСУ Ігнат.

З цієї причини на Малинщині ще зранку вирішили тимчасово перевести дітей на дистанційку. Наразі ж аналогічну рекомендацію усім українським навчальним закладам дали в МОН.

З метою убезпечення життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку війни Росії проти України, звернувся до начальників обласних та Київської міської військових адміністрацій, керівників закладів освіти з рекомендацією з 22 до 24 лютого 2023 року організувати освітній процес у закладах освіти в дистанційному форматі“,

– повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

На Житомирщині до рекомендації вже дослухалися в Коростенській, Олевській громаді та Державному університеті «Житомирська політехніка». Там відзавтра освітній процес буде здійснюватися в дистанційному форматі. У Департаменті ж освіти Житомирської міської ради заявили, що в Житомирі не зупинятимуть навчальний процес 22-24 лютого.

Будьте першим, хто прокоментував "В МОН рекомендували тимчасово перевести школярів на дистанційку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*