У Житомирі обмежили швидкість руху електросамокатів і графік роботи прокату

У Житомирі обмежили швидкість руху електросамокатів і графік роботи прокату

Наразі в Житомирі працює 4 компанії, які надають прокат електросамокатів. Ця тема зараз активно обговорюється житомирянами, оскільки такі самокати почали становити небезпеку не лише для пішоходів і водіїв, а і для тих, хто, власне, такими самокатами користується. 

Сьогодні, 25 червня, заступник міського голови Олександр Шевчук розповів на якому етапі обговорення з операторами, які надають самокати:

«У нас була розширена нарада, взагалі їх було дві. Там ми поспілкувалися з операторами і винесли їм ряд вимог. На другій зустрічі з представниками Нацполіції та Патрульної поліції було обговорено по кожному пункту деталізовано. Зараз ми виходимо у фінальну частину, хочемо отримати від них зобов’язання, як від оператора щодо роботи їхніх самокатів».

Під час наради міська рада висунула вимоги до компаній, які надають самокати в прокат. Серед них: 

  • обмеження швидкості на деяких ділянках міста; 
  • узгодження щодо паркування самокатів;
  • контроль віку користувачів;
  • персоналізація користувача самокату;
  • страхування;
  • відповідальність за пошкодження чужого майна самокатом;
  • графік роботи тощо.

Олександр Шевчук зазначив, що на сьогодні оператори вже виконали деякі вимоги. Зокрема обмежили швидкість руху та припинили роботу самокатів після комендантської години.

«Що вони вже зробили – обмежили швидкість руху на пішохідних зонах: вул. Михайлівська та Новий Бульвар. Робота самокатів після комендантської години: тобто ні один сервіс по самокатам не працює в комендантську годину. Швидкість обмежили до 5 км поки що. Усі чотири оператора також мають свої пропозиції, ми активно комунікуємо з цього приводу».

Нагадаємо, заборонити не можна дозволити: міськрада Житомира намагається врегулювати роботу прокату електросамокатів.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі обмежили швидкість руху електросамокатів і графік роботи прокату"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*