МКС видав ордери на арешт ексміністра оборони рф сергія шойгу та керівника Генштабу рф валерія герасимова

МКС видав ордери на арешт ексміністра оборони рф сергія шойгу та керівника Генштабу рф валерія герасимова

Сьогордні, 25 червня, судді Міжнародного кримінального суду видали ордери на арешт колишнього міністра оборони рф сергія шойгу та керівника Генштабу рф валерія герасимова. Їх звинувачують у ймовірних міжнародних злочинах, вчинених в Україні у період щонайменше з 10 жовтня 2022-го до 9 березня 2023-го.

«Друга Палата попереднього провадження визнала, що є розумні підстави вважати, що двоє підозрюваних несуть відповідальність за ракетні удари, завдані російськими збройними силами по українській електроенергетичній інфраструктурі в період як мінімум з 10 жовтня 2022 року принаймні 9 березня 2023 року»,

– йдеться у заяві суду.

Встановлено, що вказані удари були спрямовані проти цивільних об’єктів, а для тих об’єктів, які у відповідний момент могли кваліфікуватися як військові, очікувана побічна шкода цивільному населенню була б надмірною порівняно з очікуваною військовою перевагою.

Нагадаємо, що рік тому, у березні, МКС вже видав ордери на арешт російського диктатора путіна й уповноваженої з прав дитини в рф марії львової-бєлової.

Будьте першим, хто прокоментував "МКС видав ордери на арешт ексміністра оборони рф сергія шойгу та керівника Генштабу рф валерія герасимова"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*