HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

У Житомирі пенсіонерам подовжили дозвіл на поїздки у громадському транспорті за посвідченням

43f828fc927cf6a25b42f6a9d536d14d preview w440 h290 - У Житомирі пенсіонерам подовжили дозвіл на поїздки у громадському транспорті за посвідченням

Місцева влада прийняла рішення збільшити термін дозволу на безоплатні поїздки у громадському транспорті пенсіонерам та інвалідам ІІІ групи , які ще не встигли оформити “Картку житомирянина».

Свій дозвіл на додатковий безкоштовний місяць поїздок оприлюднили на офіційній сторінці міськради. 

Вже з 1 серпня безоплатно їздити у комунальному електротранспорті пенсіонерам та інвалідам ІІІ-ї групи надається лише у випадку пред`явлення “Картки житомирянина”. Однак, міськрада вирішила пійти на поступки та, зважаючи на певні  технічні проблеми із оформленням картком, інформує, що упродовж серпня право пільгового проїзду для пенсіонерів та інвалідів ІІІ-ї групи, які зареєстровані у Житомирській ОТГ, за наявності пенсійного посвідчення та документу, що підтверджує інвалідність. Просимо тих, хто ще не отримав “Картку житомирянина” оформити її у відділеннях “Ощадбанку””, – зазначили у прес-службі установи.

Нагадаємо, що з 1 серпня проїзд у транспорті Житомира подорожчав.Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі пенсіонерам подовжили дозвіл на поїздки у громадському транспорті за посвідченням"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*