У Житомирі перед судом постане вчителька одного з ліцеїв міста, яка виправдовувала збройну агресію росії відносно України

У Житомирі перед судом постане вчителька одного з ліцеїв міста, яка виправдовувала збройну агресію росії відносно України

У Житомирі судитимуть вчительку ліцею, яка виправдовувала війну та зневажливо висловлюввалася про українців. Про це повідомили у Житомирській обласній прокуратурі.

Прокурор Житомирської обласної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт стосовно житомирянки за фактом виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 436-2 КК України),

-йдеться у повідомленні.

Пдозрювана – вчителька одного з ліцеїв міста Житомира, яка свого часу викладала російську літературу. Маючи проросійські погляди та ностальгуючи за минулим, рашистка неодноразово нав’язувала колегам своє «бачення» політичних подій в Україні.

Зокрема, у травні 2023 року, спілкуючись з колегами у кімнаті вчителів, прихильниця рашизму виправдовувала збройну агресію росії та зневажливо висловлювалася про українців.

Тепер свої безглузді погляди жінка транслюватиме хіба що співкамерникам.

На жаль, з початку повномасштабного збройного вторгнення росії в Україну на Житомирщині на пропаганді проросійських наративів було викрито аж шість вчителів.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі перед судом постане вчителька одного з ліцеїв міста, яка виправдовувала збройну агресію росії відносно України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*