У Житомирі перед судом постане збоченець, який зберігав на комп`ютері відеофайли з дитячою порнографією

У Житомирі перед судом постане збоченець, який зберігав на комп`ютері відеофайли з дитячою порнографією

У Житомирі судитимуть 51-річного чоловіка, який зберігав накомп`ютері понад півтисячі відеофайлів з дитячою порнографією. Про це повідомила прес-служба Житомирської обласної прокуратури.

“Ювенальний прокурор Житомирської окружної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт стосовно місцевого жителя за фактом умисного одержання доступу до дитячої порнографії з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем та умисного зберігання дитячої порнографії (ч. 1 ст. 301-1 КК України),”

– йдеться у повідомленні.

За даними слідства, відеофайли та зображення дитячої порнографії збочинець накопичував декілька років поспіль. Для цього він відвідував в інтернеті так звані «тематичні» сайти та за допомогою спеціальних (пірингових) програм завантажував порнографічну продукцію.

Під час обшуку у підозрюваного вилучили 520 відеофайлів та зображень. Те, що дані матеріали є дитячою порнографією, підтвердила комплексна комп’ютерно-технічна та мистецтвознавча експертиза.

Нагадаємо також, що 12 років проведе за гратами мешканець Житомирщини за згвалтування малолітньої подруги своїх дітей.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі перед судом постане збоченець, який зберігав на комп`ютері відеофайли з дитячою порнографією"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*