Різдвяна творчість маленького житомирянина: малюнки Кирила Мощенка підтримали десантників (ФОТО)

Малюнки Кирила Мощенка підтримали десантників

“Ми не плануємо зупинятися і вже закупили матеріали, аби підготуватися до наступних свят, зокрема Дня Святого Валентина”, – говорить художниця з Житомира Наталія Мощенко.

Вона допомагала сину створити 15 картин на різдвяну тематику, за які виручили 2400 гривень, що були передані на допомогу ЗСУ.

Кирилу Мощенко – 6 років, він навчається у першому класі і саме шкільний ярмарок спонукав до реалізації творчої ініціативи: малюнки планували продати там.

 Втім, через певні організаційні моменти, роботи хлопчику повернули і тоді мама запропонувала продати їх через соціальні мережі. Стартова ціна на кожен -100 гривень, але за власним бажанням покупці сплачували більше. 

Менше ніж за добу все вдалося успішно продати, а вже наступного дня Кирило відніс конверт із грошима в школу, віддав вчительці, а та у свою чергу –  адміністрації освітнього закладу. Їх використають на потреби десантників 46 бригади.

“Вдома син  завжди цікавиться процесом створення картин у моїй майстерні. Має власний мольберт, але користується професійними фарбами та пензлями, які бере у мене. Окрім безпосередньо цієї майстерні та шкільної арт-студії, більше не має додаткових уроків малювання. Малює лише тоді, коли з’являються цікаві ідеї. Ось, наприклад, як ідея продажу картин, щоб зібрати кошти для ЗСУ, – пояснює Наталія Мощенко.

– У школі час від часу проходять благодійні ярмарки і коли ми дізналися про черговий, вирішили  долучитися. Попередньо придбали у магазині 15 грунтованих картонів розміром 15х20 см, на яких зобразили різдвяні сюжети із лісовими тваринами. Вже через 3 дні син відніс картинки до школи на ярмарку, та їх нам повернули. Виявилося, що ярмарок проходив не в нашій школі, а в дошкільному закладі, який відноситься до школи.

Я не зовсім правильно зрозуміла оголошення.  Отож, коли картини знову опинилися у нас,  помітила, що син засмутився, тому   запропонувала влаштувати ярмарок вдома, розраховуючи на те, що попереду свята і до нас будуть навідуватися гості. Паралельно  зробили оголошення в соціальних мережах, виклавши асортимент робіт та умови придбання. Поки син був на уроках, усі картини успішно продалися. Писали люди  з різних міст України, з Польщі та Канади. Син задоволений результатом. Хоч і поводився сором’язливо, передаючи кошти, але він пишається своєю першою важливою справою.

Юлія Демусь

«Різдвяні дзвони перемоги»: святкові заходи для дітлахів в Житомирі тривають (ФОТО)

Підпиши та подаруй: в Житомирі триває збір україномовних книг для захисників, які проходять лікування і реабілітацію (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Різдвяна творчість маленького житомирянина: малюнки Кирила Мощенка підтримали десантників (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*