Законопроект про мобілізацію доопрацьовуватиметься

Законопроект про мобілізацію доопрацьовуватиметься

Законопроект про мобілізацію, який викликав справжню лавину обурення та хейту в українському суспільстві, буде доопрацьовуватися. Водночас українських чоловіків просять наразі добровільно оновити дані у ТЦК та СП, якщо вони цього ще не зробили. Про це заявив сьогодні, 28 грудня, спікер Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.

На даний момент є законопроект, який доопрацьовуватиметься. Я вам можу сказати, як це працює все зараз. Зараз нічого не змінилося. Мобілізація здійснюється планово“,

– зазначив Фітьо.

Наразі у владі шукають компроміси, щоб забезпечити мобілізацію, і при цьому не порушити права людей.

“Під час підготовки цього законопроекту до внесення до сесійної зали буде засідання профільного комітету, буде окрема експертна оцінка від мене. І буде зроблено так, що права людей будуть забезпечені”,

– наголосив Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець.

В той же час наразі українськими містами організовано спільні рейди співробітників ТЦК та правоохоронців для виявлення військовозобов`язаних та вручення їм повісток.

Щоправда при цьому голова Нацполіції офіційно заявляє, що поліцейські не збираються видавати повістки, мовляв, “і так достатньо роботи”. А на пропозицію мобілізувати 100 тисяч поліцейських і взагалі розповідає, що їх в Україні всього 100 тисяч, і всі вони задіяні.

Тож чи відповідатиме процес мобілізації в Україні конституційним нормам та законам наразі не ясно.

Будьте першим, хто прокоментував "Законопроект про мобілізацію доопрацьовуватиметься"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*