У Житомирі підприємці порушували правила поводження з небезпечними медвідходами, що могло спровокувати сплеск інфекцій

У Житомирі підприємці порушували правила поводження з небезпечними медвідходами, що могло спровокувати сплеск інфекцій

Нацполіція викрила житомирських підприємців на невідповідному збереженні епідемічно небезпечних відходів в неспеціалізованих, підпільних складських приміщеннях Києва, Київської та Вінницької областей.

Слідством встановлено, що посадові особи товариства з обмеженою відповідальністю уклали із закладами охорони здоров’я угоди щодо збору, перевезення, зберігання, знешкодження та видалення небезпечних медичних відходів. У порушення закону керівництво підприємства розмістило вказані відходи на підпільних складах та в інших місцях при зареєстрованому місці провадження діяльності у Житомирі.

Поліцейські із залученням спеціалістів Державної екологічної інспекції України та Держпродспоживслужби провели 10 обшуків на виробничих потужностях, в офісах і складських приміщеннях, а також за місцями проживання фігурантів.

За результатами судової інженерно-екологічної експертизи встановлено, що дії порушників могли призвести до виникнення та поширення інфекційних хвороб.

Нині директору, двом співвласникам і менеджеру ТОВ слідчі оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України – порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Усім їм загрожує до трьох років позбавлення волі.

Нагадаємо також, що на складах Командування медсил на Житомирщині було виявлено 30 тисяч турнікетів, які рік не видавали військовим.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі підприємці порушували правила поводження з небезпечними медвідходами, що могло спровокувати сплеск інфекцій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*