У Житомирі планують встановити п`ять десятків терміналів для поповнення е-квитка

Півсотні програмно-технічних комплексів, за допомогою яких жителі обласного центру матимуть змогу самостійно поповнювати “єдиний квиток” встановлять у Житомирі. Зараз подібний термінал встановлено на зупинці навпроти міськради.

Вказане рішення прийняли у середу, 17 березня, під час чергового засідання виконкому.

«Зараз маємо систему, в рамках якої поповнюються та купуються транспортні картки. Ці 24 пункти розташовані на зупинках громадського транспорту. Також транспортні картки поповнюють онлайн і в терміналах магазинів. З метою наблизити цю послугу до пасажира, а саме це зупинка, пропонується погодити КП «Житомиртранспорт» розміщення на зупинках громадського транспорту терміналів самообслуговування. За зазначеними в додатку адресами, це центральні вулиці, пересадочні зупинки, вулиці Київська, Бердичівська, Перемоги, Вітрука, Проспект Миру, Театральна. Тобто, основні 53-и зупинки громадського транспорту на першому етапі. На другому етапі також буде до 50 зупинок», – розповів Костянтин Підпокровний.

Яку суму доведеться витратити для облаштування таких терміналів поки що невідомо. Міськрада планує оголосити тендер, тож обиратимуть найдешевшу пропозицію.

Нагадаємо, що на трьох залізничних напрямках України діятиме е-квиток

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі планують встановити п`ять десятків терміналів для поповнення е-квитка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*