У Житомирі попрощалися з двома Захисниками, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками

Сьогодні житомиряни попрощалися з двома загиблими Захисниками: Назарієм Рустамовим та Володимиром Северенчуком.

25-річний Назарій родом із селища Станишівка Житомирського району. Після закінчення 9 класу хлопець вступив до Житомирського технологічного коледжу, після закінчення якого став на захист України у складі 95 окремої десантно-штурмової бригади. Три роки Назарій служив на контакті. А згодом вступив до Херсонської філії Миколаївського судно-будівного університету.

Хлопець повернувся до лав 95-ї ОДШБ з перших же днів повномасштабної війни. Брав участь у визволенні с. Макарова Київської області, де отримав важку контузію. Після шпиталю Назарій знову повернувся захищати Україну на східних рубежах, брав участь у визволенні Харківщини. А 15 листопада героїчно загинув в бою з російським окупантом.

48-річний Володимир родом з Житомира. Чоловік закінчив ЗОШ №33 та ПТУ №15. Упродовж 2015 — 2016 років Володимир Володимирович захищав східні рубежі України у складі сил АТО. З початку повномасштабної агресії рф добровільно став на захист України. 19 листопада 2022 від отриманих поранень Володимир помер.

Вічна пам`ять! Не пробачимо! Не забудемо!

Нагадаємо також, що захищаючи рідну країну від російських агресорів, загинули герої з Житомирщини Леонід Тимощук та Володимир Токарський.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі попрощалися з двома Захисниками, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*