Житомир «пересипали»: в міськраді прозвітували про успішне прибирання снігу 

Учора вдень, 21 листопада, місто накрив снігопад. За декілька годин дороги перетворилися на місиво бруду та снігу. На мостах вишикувалися затори через ДТП. Більшість житомирян на машинах були вимушені штовхати свої автівки. 

Про ситуацію з прибиранням доріг та тротуарів міста журналістам розповів заступник міського голови Олександр Шевчук. Він задовільно оцінює ситуацію з прибиранням і додає, що місто не можна очистити за пару годин, це довгий процес, і над цим питанням почали працювати як тільки почався снігопад.

«Усю ніч вчора і до обіду сьогодні місто пересипалося. Зараз картина вже вирівнюється. 11 одиниць техніки працює по тротуарах загального користування та більше 10 одиниць їздять на прибудинкових територіях. Є технологічний процес. Учора з 14:00 ми почали пересипати місто, але треба розуміти, що зробити це з такими аномальними опадами не так просто. Як тільки почалися опади 4 одиниці техніки виїхали одразу посипати практично всі вулиці міста.

Я задовільно оцінюю прибирання, бо у нас весь громадський транспорт, усі автобуси працювали, були ускладнення на мостах, через те, що утворилися льодяні корки і посипальна техніка просто не могла туди доїхати. Хотілось би, щоб було краще, але ми робимо зараз все можливе», – пояснив Шевчук.

На питання журналістів, чи виправило б ситуацію більше одиниць техніки, він пояснив, що справа не в кількості машин, а в тому, скільки годин відбувається прибирання:  

«Взагалі, щоб очищати вулиці під час такої аномальної погоди, нам треба техніки не 7-10 одиниць, а 20, як мінімум. Але у нас така погода не триває довго, тому тримати парк в 20 автомобілів нам немає сенсу. Тому у таких випадках просто треба час. Це 3-4 години, щоб пересипати місто».

Сьогодні вночі подовжать роботи по очищенню доріг та вулиць міста. За минулу ніч вже використано майже 200 тонн суміші. 

«Сьогодні вночі ми плануємо ще під’їзд на маленькі вулички на Мальованці, Мар’янівні, туди ще не заїжджала техніка, і вночі там трактори будуть очищати. Матеріалів у нас достатньо. Сьогодні вночі ми випускаємо 6-7 одиниць техніки. Цього достатньо, для очищення потрібен час – мінімум 2 години. За минулу ніч ми використали майже 200 тонн суміші. І ми очікуємо ще підвезення», – додав заступник міського голови. 

Нагадаємо, з 16 листопада в Житомирі розпочнуть роботу «ялинкові» базари.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир «пересипали»: в міськраді прозвітували про успішне прибирання снігу "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*