У Житомирі повернуть пільги на проїзд в громадському транспорті для військовослужбовців 

На час дії воєнного стану у Житомирі повернуть право на пільговий проїзд учасникам бойових дій, військовослужбовцям, працівникам правоохоронних органів та цивільного захисту при виконанні службових обов’язків при пред’явленні посвідчення встановленого зразка. Про це йшлося під час позачергового засідання виконавчого комітету сьогодні, 23 жовтня. 

За словами заступника міського голови Олександра Шевчука, раніше ці пільги було скасовано, втім зараз їх повертають. Вони діятимуть як в електротранспорті, так і на автобусних маршрутах:

«Ми всі знаємо, що є рішення суду щодо скасування 2-го та 3-го пункту попереднього рішення, де були обмеження в пільгових категоріях, а також було скасовано пільги для військовослужбовців та інших служб, органів поліції, які виконують сьогодні завдання. Тому першим пунктом цього рішення ми надаємо пільги всім формам військових формувань. В автобусних маршрутах також додали пільгові категорії». 

Виконуючий обов’язки начальника управління транспорту і зв’язку Микола Єрмаков додав, що право пільгового проїзду залишається у всіх пільгових категорій за умови використання «Картки житомирянина»:

«Також надати право пільгового проїзду в міському електротранспорті при умові валідації “Картки житомирянина”. Всі пільгові категорії будуть мають право пільгового проїзду при умові валідації даної картки. На час дії воєнного стану на міських автобусних маршрутах надається право пільгового проїзду особам з інвалідністю внаслідок війни та сім’ям загиблих військовослужбовців, особам з інвалідністю 1-ї та 2-ї групи, дітям з багатодітних сімей, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з інвалідністю та особам, що їх супроводжують при пред’явленні посвідчення встановленого зразка».

Нагадаємо, Кабінет Міністрів запроваджує інноваційні зміни у вищій освіті: без заочки, але з можливістю вибору та свободою дій.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі повернуть пільги на проїзд в громадському транспорті для військовослужбовців "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*