У Житомирі працює евакуйований з Попасної реабілітаційний центр для дітей та молоді

За інформацією Житомирської міської ради, до Житомира зі Сходу було евакуйовано Попаснянський центр комплексної реабілітації “Лелека”. Фахівці Центру також знайшли притулок у нашому місті.

Попаснянський реабілітаційний центр надає реабілітаційні послуги з педагогічної, психологічної, соціокультурної, соціальної та трудової реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю.

Наразі допомога в центрі надається у межах реалізації кроссекторального проєкту “Комплексне реагування на надзвичайні ситуації в Житомирській області для забезпечення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні”, і реалізується Громадською організацією “Ін Тач Юкрейн Фундейшн” за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН “ЮНІСЕФ”.

Відтак особи з інвалідністю мають можливість звернутися до Попаснянського центру у Житомирі та отримати фахову допомогу і необхідні реабілітаційні послуги. На даний момент такою можливістю вже скористалися близько 30 осіб з інвалідністю. Всі заняття, що проводяться в центрі є безкоштовними. Уточнити необхідну інформацію можна за телефоном: 099 900 50 85.

У центрі комплексної реабілітації “Лелека”проводяться такі заняття:

  • навчання у столярній майстерні (працюють з деревиною);
  • малювання різними нетрадиційними техніками (монотипія, дудлінг);
  • музична терапія (грають і співають на музичних інструментах);
  • кулінарія (працюють з тістом, випікають смаколики);
  • педагогічна корекція (вправи для просторового сприйняття, дрібна моторика та інше);
  • заняття з логопедом;
  • навчання «як надати собі першу медичну допомогу».

Вихованці закладу беруть активну участь в різних Всеукраїнських творчих конкурсах, виставках, фестивалях та отримують подяки і заохочення. Так, шестеро молодих людей з інвалідністю стали учасниками Всеукраїнського творчого онлайн фестивалю для дітей та молоді з інвалідністю «Моя Україна».

Нагадаємо, що будівництво в Житомирі реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю було зупинено, оскільки щодо законності виділення земельної ділянки виникли сумніви у прокуратури та суду.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі працює евакуйований з Попасної реабілітаційний центр для дітей та молоді"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*