За інформацією Житомирської міської ради, за останню добу до лікарень міста було госпіталізовано 6 осіб, з яких 4 – діти. Відтак наразі на стаціонарах у медзакладах міста на лікуванні перебуває 62 пацієнти.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/311190998_411989284439618_2973723021117640182_n.jpg)
За минулу добу від ускладнень, спричинених коронавірусом, померло двоє житомирян: 69-річний чоловік, який мав серцево-судинні захворювання, та 40-річна онкохвора жінка.
Нагадаємо, що загалом на Житомирщині захворюваність на коронавірус пішла на спад.
Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі від коронавірусу померло ще двоє містян"