У Житомирі працівники культури та аматори народного мистецтва святкують професійний день

Сьогодні, 7 жовтня, напередодні святкування дня працівника культури та аматорів народного мистецтва, у Житомирському комунальному закладі «Палац культури» відбувся тематичний вечір.

«Сьогодні, в переддень нашого професійного свята, тут відбулись урочисті збори численної кількості підрозділів працівників культури, зокрема Дому української культури та філії клубу „Соколова Гора“. Майбутні працівники культури, студенти Житомирського коледжу культури імистецтв ім. І. Огієнка, сьогодні влаштували для нас свято. Окрім студентів, сольний виступ нам також подарував Володимир Білущенко, в якого сьогодні перший робочий день» — розповів головний режисер міського Палацу культури Володимир Хмельницький. 

Директорка КЗ «Палац культури» Наталія Чісліна привітала своїх колег зі святом, та вручила їм подяки за самовіддану працю та додала: «Завжди ми робимо свята для когось, з нагоди загальноміських, державних та календарних урочистостей. І в цей день дуже хочеться, аби кожен із вас сам відчув ту радість і свято, та мав гарний настрій не лише сьогодні, а й у майбутньому. Я вас вітаю!».

До привітань долучилася й голова Житомирської обласної організації профспілки працівників культури Неля Паламарчук: «Приєднуюсь до всіх привітань та дякую вам за невтомну працю. Сьогодні я хочу попросити всіх, у кого можна, аби вони додали вам сил і здоров’я, щоб у кожну родину прийшов затишок, благополуччя і, нарешті, підвищення заробітної плати. Профспілка має вам у цьому допомагати, тому ми ретельно працюємо над бюджетом 2020 року. Всі зусилля направлені на покращення трудових відносин і ми віримо, що новий кодекс 2020 року обов’язково захистить усі ваші інтереси».

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі працівники культури та аматори народного мистецтва святкують професійний день"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*