З червня 2023 року житомирські правоохоронці систематично отримували повідомлення про викрадення деталей та частин устаткування веж електрокомунікацій і мобільного зв’язку. В результаті слідчих дій було встановлено щонайменше п’ятеро осіб, які могли бути причетними до подій. Тож правоохоронці звернулися до суду з клопотаннями про проведення слідчих дій за місцями проживання кожного з них.
І вже 14 березня слідчі реалізували 5 обшуків в обласному центрі та Житомирській громаді.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/221d9dd0d85d9f0b44bc5392bc53f8d7.jpg)
У результаті поліцейські виявили не лише предмети злочинів, а й наркотичні речовини, набої та зброю. Серед виявленого – акумуляторні батареї з логотипами оператора мобільного зв’язку. Нині правоохоронці встановлюють походження майже 1 200 набоїв різного калібру, понад 20 магазинів, нелегальної мисливської рушниці, двох автоматів, сигнальних ракет, протитанкового гранатомету.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/c67e48d843b9f6a4cb82eae1a96c9c87.jpg)
Слідчі скерували все вилучене на проведення досліджень до експертних установ.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/998ce530fd53788b1454f8adb08745d4.jpg)
Аза вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України, ч. 1 ст. 263 , ч 1 ст. 309 під керівництвом Житомирської окружної прокуратури. Після проведення необхідних слідчих дій та отримання висновків експертиз буде надано остаточну правову оцінку діям фігурантів.
Наразі ж лише за крадіжки фігурантам загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/0fb0d65d1acc58a1589d348d8c29042f.jpg)
Нагадаємо також, що нелегальну зброю та боєприпаси вилучили правоохоронці у двох мешканців Овруччини.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі правоохоронці виявили у підозрюваних, які систематично обкрадали об’єкти критичної інфраструктури, зброю та боєприпаси"