Житомирводоканал запрошує дітей до участі у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024»

Житомирводоканал запрошує дітей до участі у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024»

Житомирських дітлахів віком від 6 до 18 років запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024». Конкурс реалізується за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.

Для участі у конкурсі необхідно до 8 квітня виконати малюнки на тему безпеки праці та здоров’я працівників, правил безпечного (приклади небезпечного) виконання роботи в усіх галузях і сферах діяльності та надіслати їх світлини у Messenger Житомирводоканалу або на електронну адресу: ok@vodokanal.zt.ua.

8 квітня на сторінці КП «Житомирводоканал» у Фейсбук під окремим постом відбуватиметься голосування за найкращі роботи. Триватиме дане голосування до 25 квітня.

Усі учасники конкурсу отримають заохочувальні подарунки у вигляді наборів для творчості, а на переможців чекають особливі призи.

Нагадаємо також, що житомирян запрошують до участі у Відкритому міському фестивалі – конкурсі дитячої та юнацької творчості “ЗОРЯНІ НАДІЇ – 2024”.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирводоканал запрошує дітей до участі у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*