Вчора, 24 лютого, близько 15.00 у провулку Селецькому в Житомирі тсалася дорожньо-транспортна пригода. Водій транспортного засобу Opel наїхав на жінку та втік з місця ДТП. Потерпілу медики госпіталізували до лікарні.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-24_17-47-40.jpg)
Орієнтування з описом автомобіля отримали всі екіпажі міста. Тож вже невдовзі на вулиці Великій Бердичівській поліцейські виявили та затримали транспортний засіб, що підпадав під опис.
Спілкуючись з водієм, інспектори помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Відтак керманича доставили до медичного закладу для проходження огляду на визначення стану сп’яніння. Результат — 2,26 проміле алкоголю, що майже в 12 разів перевищує допустиму норму.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-24_17-47-41.jpg)
Тож керманича Opel патрульні передали слідчим для з’ясування обставин пригоди.
Нагадаємо також, що на Звягельщині п`яний водій спричинив ДТП та покинув помирати постраждалого.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі правоохоронці затримали водія, який збив жінку та втік з місця ДТП"