Польські протестувальники здійснили чергову диверсію на залізниці, висипавши 160 тон української кукурудзи з 8 вагонів поїзду

Польські протестувальники здійснили чергову диверсію на залізниці, висипавши 160 тон української кукурудзи з 8 вагонів поїзду

В ніч на 25 лютого польські протестувальники здійснили наймасштабнішу диверсію за час своєї акції протесту. На станції у Куявсько-Поморському воєводстві вони пошкодили 10 вантажних вагонів та висипали з 8 з них всю українську кукурудзу, яка прямувала транзитом через Польщу. 160 тон зерна прямували до порту Гданська, звідки мали бути спрямовані до інших країн світу. Це наймасштабніший та вже четвертий випадок такої диверсії.

При цьому у польських ЗМІ інформацію про злочин польських фермерів назвали діями “невідомих злочинців”. Навіть попри те, що найперші фото та відео розсипаної кукурудзи з`явилися на сторінці члена проросійської польської партії “Конфередація” у мережі Facebook.

На злочинні дії фінансованих росією польських протестувальників вже відреагували в українському уряді, назвавши системне знищення української агропродукції спланованими диверсіями.

«Системне знищення української агропродукції схоже на сплановані диверсії. Наша країна обороняється і виживає також і завдяки фермерам. Отже, ті, хто вчинили ці злочини точно не зацікавлені в українському мирі і перемозі цивілізованого світу. Ми закликаємо правоохоронні органи Польщі дати негайну реакцію»,

– заявив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Зазначимо, що наразі росія проводить цілеспрямовану антиукраїнську політику по всьому ЄС, переконуючи фермерів у тому, що причиною їх негараздів є засилля українського збіжжя. При цьому частка російської агропродукції у ЄС за минулий рік перевищила українську вдвічі.

Нагадаємо, що польський прем`єр Дональд Туск обіцяв вжити заходів щодо розблокування кордону ще у четвер, 22 лютого.

Будьте першим, хто прокоментував "Польські протестувальники здійснили чергову диверсію на залізниці, висипавши 160 тон української кукурудзи з 8 вагонів поїзду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*