У Житомирі учасниці благодійного ЕКОбранчу допомогли збирати кошти на дрон для ЗСУ. ФОТО

У Житомирі учасниці благодійного ЕКОбранчу допомогли збирати кошти на дрон для ЗСУ

У 2019 році одна із лідерів компанії «CHOICE» Вікторія Борківська започаткувала в Житомирі проведення благодійних ЕКОбранчів, в рамках яких на відвідувачок очікувало знайомство з продукцією та різноманітні активності. З того часу в місті на різних локаціях  відбулося  вже кілька таких заходів і всі з благодійною метою, зокрема  внески учасниць направлялися на допомогу онкохворим дітям та жінкам.

Втім, повномасштабна війна внесла свої корективи – рятуючи сина, Вікторія виїхала на півтора роки за кордон, але навіть там розуміла, що має допомагати українським захисникам і шукала можливості для цього.

Після повернення в Житомир одразу ж взялася продовжувати свій проєкт, але дещо трансформувала його. У першу чергу залучила до організації інших людей. Переконана, що разом з командою їй точно вдасться більше, ніж самотужки.

Вже перший ЕКОбранч, який провели після тривалої перерви, став цьому підтвердженням. У кав’ярні «SPESH» на Покровській 25 лютого  зібралося 25 учасниць. Їх об’єднала мета цікаво, змістовно і корисно провести своє дозвілля, покращити емоційний та психологічний стан, а між тим – підтримати армійців. Організатори попередньо анонсували, що усі благодійні внески та донати на спеціальну Монобанку (реквізити 5375411213920882) будуть направлені на придбання дрона для ЗСУ.

«Наш захід ще не почався, а вже мали тисячу гривень на рахунку збору, – пояснює Вікторія Борківська. – Разом з внесками дівчат вийшло майже 11 тисяч. Сподіваюся, що підключаться наші друзі, знайомі, підписники з соцмережі і завдяки одному ЕКОбранчу вдаться купити дрон для армійців – “FPV Kamikaze Drone” з акумулятором загальною вартістю 16 тисяч гривень. з Мій чоловік безпосередньо займається волонтерською діяльністю, регулярно возить на  передову провізію, спорядження і прилади, тож він на зв’язку з військовими й намагається оперативно реагувати на їх потреби. Всі знають і розуміють, що дрони – дуже потрібні для виконання завдань і їх багато не буває.

Ми поставили перед собою амбітну ціль – проводити ЕКОбранчі раз на місяць. Плануємо збиратися в останню неділю кожного місяця. Заходи і програму анонсуємо завчасно на сторінці в соцмережі Інстаграм. Долучитися можуть всі охочі за попереднім записом. Вже розглядаю пропозиції від різних закладів у Житомирі, які готові нас прийняти. Сьогодні, насправді, зібралася рекордна кількість учасниць, але, думаю, надалі, ми збережемо цю тенденцію. Востаннє ЕКОбранч проходив у травні 2022-го і ось сьогодні вже 8-й за рахунком. Дякую своїй команді, яка підтримала і допомогла зробити все так, як ми собі й задумали. Вдячна учасницям за інтерес і небайдужість, бо в такий час маємо об’єднуватися заради спільної справи, але не забувати і про себе. ЕКОбранчі – це нові знайомства, більше двох годин дружнього спілкування, обмін досвідом, емоційна розрядка, набуття додаткових навиків.

Приміром, сьогодні  у нас майстер-клас по свічковарінню. Одна з учасниць підійшла і вже запропонувала наступного разу провести майстер-клас з розпису шоперів. Тобто програма постійно оновлюється, ми продовжуємо відкривати нові грані.  Присутні могли познайомитися з лінійкою корисної продукції від компанії «CHOICE», яка разом з ТМ “Молокія” виступають постійними партнерами ЕКОбранчів, продегустувати суперфуди з молочними продуктами, отримати подарунки. Також ми працювали з метафоричними картами, а наші психологині акцентували увагу на важливих моментах самодопомоги і підтримки, ділилися з дівчатами фаховими і дієвими порадами”.

Юлія Демусь

Ейфелева вежа у вишиванці, сквер “Музею каменю” та Свято-Юріївська церква: прогулянка Чуднівською у Житомирі (ФОТО)

Художниця Ольга Курська представила у Житомирі виставку “Хроніки перемоги”, яку мріє показати у всіх регіонах країни(ФОТО)

 

https://www.instagram.com/eco.brunch.ua/

Будьте першим, хто прокоментував " У Житомирі учасниці благодійного ЕКОбранчу допомогли збирати кошти на дрон для ЗСУ. ФОТО"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*