Днями до правоохоронців звернулися психологи, які проводять реабілітацію дітей з внутрішньо переміщених родин. Вони розповіли, що один із маленьких вихованців, переселенців з Київщини, 4-річний Дениско мріє стати поліцейським. Тож, житомирські правоохоронці вирішили познайомитись із маленьким мрійником.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/01/63c16b09c45e6355363816.jpg)
13 січня поліцейські завітали до закладу, де займається Дениско. Щаслива дитина радісно зустріла правоохоронців. Хлопчик із захопленням розглядав амуніцію поліцейських та ділився з ними своїми уявленнями про діяльність правоохоронців.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/01/63c16b0993a8a878879910.jpg)
Врешті правоохоронці запросили Дениску з мамою на «патрулювання» у службовій автівці та на екскурсію до Житомирського райуправління. Майбутній поліцейський познайомився з працівниками чергової частини і багато дізнався про роботу правоохоронців.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/01/63c16b0ac0126744938690.jpg)
На останок охоронці порядку подарували маленькому мрійнику іграшковий службовий автомобіль. А на згадку Денису залишаться яскраві світлини з правоохоронцями.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/01/63c16b086eae0294713534.jpg)
Нагадаємо також, що для дітлахів в Україні створили мультсеріал про пса Патрона.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі правоохоронці здійснили бажання 4-річного переселенця"