На росії виник конфлікт між військовим командуванням та власником ПВК “Вагнер”

На росії у відверту конфронтацію з шойгу та герасимовим вступив власник ПВК “Вагнер” євгєній прігожин. Конфлікт розгорівся на тлі перетягування канату щодо присвоєння перемоги за захоплений Соледар. Так, спочатку вагнерівці заявили, що саме вони завдяки своєму професіоналізму захопили місто, а згодом військові збройних сил рф оголосили, що саме вони взяли Соледар, а “музикантів” мовляв там і близько не було. Такі спростування не на жарт обурили прігожина і він заістерив, що у ПВК “Вагнер” “намагаються вкрасти перемогу”.

Значної шкоди ПВК “Вагнер” може завдати наша внутрішньовидова боротьба, корупція, бюрократія і чиновники, які хочуть залишитися на своїх місцях. Це більш серйозна загроза існуванню ПВК “Вагнер”. Наприклад, останнім часом у засобах масової інформації ведеться активна робота з того, щоб заборонити словосполучення “ПВК Вагнер”, не вимовляти його вголос і всіляко уникати, як чорт ладану.

У “ПВК Вагнер” постійно намагаються вкрасти перемогу і розповідають про присутність незрозуміло кого, аби принизити їхні заслуги”.

– написав у своєму телеграм-каналі власник “музикантів”.

Тож запасаємося поп-корном і з задоволенням спостерігаємо цю клоунаду. Особливо, враховуючи те, що жодна зі сторін конфлікту місто Соледар і досі не захопила.

Будьте першим, хто прокоментував "На росії виник конфлікт між військовим командуванням та власником ПВК “Вагнер”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*