У Житомирі презентують графічний роман Оноре де Бальзака «Батько Горіо» | Times ZT

У Житомирі презентують графічний роман Оноре де Бальзака «Батько Горіо»

До 220-ї річниці з дня народження видатного французького письменника Оноре де Бальзака видавництво «Leopol» представило на розсуд громадськості шедевр французької літератури ХІХ століття у вигляді графічного роману українською мовою – «Батько Горіо» Оноре де Бальзака.

У Житомирі графічний роман українською мовою представить француз Кирило Горішний, який протягом останнього десятиліття проживає та працює у Львові. Захід, організований асоціацією «Бальзак-Ганська», пройде у приміщенні Житомирської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №20 (вул. Східна, 65) у четвер, 18 квітня. Початок о 12.00 год.

Презентація пройде в рамках програми  посольства Франції в Україні «Skovoroda» щодо сприяння видавничій справі.

«Батько Горіо» – один із найвідоміших творів Оноре де Бальзака, який увійшов до всесвітньо відомого циклу письменника «Людська комедія».

«Leopol» опублікував інтегральну адаптацію цього роману, виданого у двох томах престижним французьким видавництвом «Делькур». Сюжет роману талановито візуалізований малюнками французького художника Брюно Дюамель. Окрім того, дана адаптація є також результатом кропіткої роботи сценаристів Тьєрі Ламі та Філіпа Тіро.

Нагадаємо, що свою поетичну збірку «Бог. Майдан. Війна» презентував у Житомирі майданівець Павло Кучер.

  • 81
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі презентують графічний роман Оноре де Бальзака «Батько Горіо»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*