У Житомирі презентували фільм «Будинок “Слово”»  

У Житомирі презентували фільм «Будинок “Слово”»

У кінотеатрі ім. Івана Франка відбувся спеціальний показ української стрічки «Будинок “Слово”», режисера Тараса Томенка.

Фільм розповідає драматичну історію українських талановитих письменників доби «Розстріляного відродження», яких зібрали під дахом одного будинку, аби змусити працювати на благо системи. Історія заснована на реальних подіях.

Актор фільму Роман Ясіновський говорить: «Ця стрічка про справжніх українських людей, які багато зробили для встановлення самоідентифікації українців. Про людей, які працювали на благо нашої держави, любили своє життя та втратили його, борючись на своїй ниві за Україну. Це не тільки письменники, а й всі творчі люди – режисери, актори, які були світочами нашої країни».

Роман Ясіновський зіграв роль письменника Григорія Епіка, оскільки однією з умов кастингу була схожість актора на персонажа.

«Григорій Епік писав в основному прозу, він був однією з цеглин українського письменництва. Коли він був у засланні, дуже багато писав сину, якого дуже любив. І ці листи теж увійшли до його біографії», – каже актор.

Над стрічкою працювали майже 10 років. 

Прокат фільму триватиме до 29 травня 2024 року.

Нагадаємо, 11-й Чілдрен Кінофест оголосив програму.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі презентували фільм «Будинок “Слово”»  "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*