У Житомирі презентували фотовиставку «Неймовірна», присвячену життю прикордонниць (ФОТО)

Сьогодні, 27 вересня, в дружньому до жінок та дівчат просторі «Вільна» презентували фотовиставку присвячену прикордонницям, головна мета якої – спростувати стереотипи про жінок у військовій справі, а також поділитися історіями жінок, які захищають Україну пліч-о-пліч із чоловіками. 

Як зазначила начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук, це мандруюча виставка. До 1-го жовтня вона буде в Житомирі, а далі поїде іншими містами України: 

«Ця виставка присвячена життю жінок-прикордонниць. На фото прикордонниці саме Київського напрямку, але тут якраз можемо прочитати їх історії про те, яким було їх 24 лютого, як вони прийняли всі виклики, чому вони все ж залишилися продовжувати свою службу в прикордонних військах. Окрім цього, виставка також присвячена обговоренню теми гендерних стереотипів, розуміння і бачення жінок під час служби в правоохоронних органах, і в армії. Це мандруюча виставка. Вона пробуде в Житомирі до 1-го жовтня і далі поїде в Чернігів. Це жінки від 29 років до 60-ти, і кожна ділиться своїм досвідом, як вони поєднують роботу і дім, розповідають про патріотизм і оборону нашої країни».

Виставку відвідала також майор 9-го прикордонного загону імені Січових Стрільців Анастасія Пітько, яка, до того ж, мама 3-х дітей. За її словами, нелегко поєднувати роботу та сім’ю, проте жінкам все під силу:

«Це нелегка праця, бо поєднувати особисте життя з військовою справою, тим паче зараз – дуже нелегко. Але ми руйнуємо всі стереотипи про те, що військова справа – не для жінок. Зараз жінки боронять пліч-о-пліч з чоловіками нашу державу, тому жінкам все під силу. Я мама трьох дітей, намагаюся все встигати. Між іншим, у державній прикордонній службі проходять службу понад 11 тисяч жінок».

Нагадаємо, «Залізна країна»: в Житомирі пройшов благодійний турнір з тріатлону (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі презентували фотовиставку «Неймовірна», присвячену життю прикордонниць (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*