В Україні очікується ріст тарифів на комунальні послуги

Попри введення мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги їх вартість в Україні може зрости. Цього вимагає Білий дім, погрожуючи зупинити подальшу фінансову допомогу країні у разі відмови.

На думку американців, підняття тарифів дозволить енергокомпаніям забезпечити фінансову стійкість, а відтак покращить і стійкість економіки країни загалом.

Ціновий удар малозабезпеченим українцям планують згладити за допомогою субсидій. Для цього у бюджеті наступного року на них закладено 50 млрд грн.

“Я сподіваюся, що нам цих коштів вистачить, тому що це суттєво більше, ніж минулого року, щоб покрити всі запити та допомогти нашим людям, у яких маленький дохід, спокійно пережити і зиму, і можливі підвищення комунальних платежів”, – наголосила міністр.

Наразі, за словами голови Мінсоцполітики Оксани Жолнович, вже обговорюється питання підняття тарифів на газ та електроенергію.

Нагадаємо, що попередньо голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус вже заявляв, що попереднього підвищення цін на електроенергію не достатньо.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні очікується ріст тарифів на комунальні послуги"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*