У Житомирі презентували сучасні та комфортні укриття у двох школах (ФОТО)

У Житомирі презентували сучасні та комфортні укриття у двох школах

Новий навчальний рік у Житомирі розпочався з великої кількості охочих відвідувати школи очно. Діти скучили за однолітками, вчителями, а також і батьків, і дітей значно втомила дистанційка. Тому заклади освіти міста почали облаштовувати укриття, адже це найперша вимога, аби навчальний процес міг відбуватися в стінах школи. 

Сьогодні, 14 вересня, у двох школах Житомира презентували готові та повністю облаштовані укриття для молодших класів. Їх відремонтували завдяки благодійному фонду народного депутата України Андрія Богданця «Допоможемо разом» у рамках проєкту Freedom Space. 

За його словами, такі укриття мають хороший ремонт, облаштовані всім необхідним: від комунікацій, до проекторів, завдяки чому під час повітряних тривог навчальний процес не зупинятиметься: 

«У двох школах Житомира ми відкриваємо укриття завдяки нашим міжнародним партнерам Freedom Holding Corp. Ми відремонтували укриття, повністю обладнали їх усім необхідним: меблями, іграшками, проекторами та іншим, щоб малеча під час повітряної тривоги з комфортом спускалася в укриття, і щоб не переривався навчальний процес. Вартість одного укриття без меблів – близько 3 млн. грн. У цих укриттях ремонт зроблений у повному обсязі: замінені всі комунікації, проведено воду, замінено санвузли, все це зроблено з нуля». 

Директор однієї зі шкіл, де показали нове укриття зазначив, що зараз у сховищі зробили білі стіни, проте невдовзі їх розмалюють. Таким чином спробують додати яскравих фарб приміщенню та зробити його більш затишним для дітей:

«Усе дуже класно зроблено і втілили наші побажання. Ми рік тому почали робити це укриття, частково зробили, за рахунок фонду зробили великі додаткові кімнати та додатково облаштували коридори, зону харчування і туалет. Плюсом до цього були меблі, і ми хотіли, щоб все було в одній концепції: гарні білі рівні стіни, які в майбутньому стануть холстом, де з’являються різноманітні малюнки, оскільки це укриття для початкової школи. У нас є домовленість із художниками, тому що саме буде зображено – вже вирішуватимуть вони. Кожна кімната у нас має свою специфіку: кімната відпочинку, навчальна кімната, їдальня, тому всі вони будуть зі своїми малюнками. Це укриття розраховано на 450 дітей». 

Сьогодні по всій Україні завдяки проєкту Freedom Space облаштували близько 30-ти укриттів в школах і садочках. 

Нагадаємо, житомирян закликають під час навчального процесу шкільні укриття уступити дітям.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі презентували сучасні та комфортні укриття у двох школах (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*